ارسال‌کنندگان مقاله، نهایتا تا ۳ (سه) روز پس از ارسال مقاله می‌­توانند آن را اصلاح نمایند.

هزینه‌های ثبت‌نام

   هزینه ثبت‌نام (تومان)
دانشجویان ۱۰۰۰۰۰
 فارغ‌التحصیلان ( حداکثر دو سال پس از فارغ‌اتحصیلی) ۱۳۰۰۰۰
 اعضای هیئت علمی ۱۵۰۰۰۰
 شرکت‌کنندگان آزاد و صنایع ۱۷۰۰۰۰
چنانچه ثبت‌نام در روز همایش صورت پذیرد، هزینه‌ها برای دانشجویان: ۱۳۰۰۰۰ تومان، اساتید ۱۹۵۰۰۰ تومان و شرکت‌کندگان آزاد ۲۲۱۰۰۰ تومان خواهد بود.

شایان ذکر  است که هر شرکت کننده می‌تواند حداکثر ۳ مقاله ارائه دهد.

هزینه هر ثبت‌نام فقط برای یک مقاله می‌باشد و در ازای هر مقاله اضافه مبلغ ۲۰۰۰۰ تومان پرداخت می‌شود.


دانشجویان و افرادی که از طرف موسسات و شرکت‌های دست‌ اندر کار صنعت غذا قصد د ارند به صورت دسته‌جمعی در سومین همایش بزرگ علوم و صنایع غذایی شرکت کنند می‌توانند به ازای دسته‌جات ۵ نفره از تخفیف ۵٪، به ازای دسته‌جات ۱۰ نفره از تخفیف ۱۰٪ و دسته‌جات ۱۵ نفره از تخفیف ۱۵٪ هزینه‌ی ثبت‌نام استفاده نمایند. لازم به ذکر است در صورتی که این گونه ثبت‌نام در موعد ثبت‌نام زودهنگام انجام شود تخفیف لحاظ شده برای ثبت‌نام زودهنگام شامل ثبت‌نام دسته‌جمعی نیز خواهد شد.

 

نحوه‌ی پرداخت هزینه‌ی ثبت‌‌نام

پرداخت هزینه‌ی ثبت‌نام به دو صورت ممکن می‌باشد.

۱. پرداخت اینترنتی: در این صورت می‌بایست با استفاده از اطلاعات حساب کاربری خود به سایت همایش وارد شوید و با استفاده از لینک‌های موجود برای پرداخت اینترنتی، اقدام به پرداخت اینترنتی نمایید.

۲. پرداخت به صورت حضوری در بانک: در این صورت با حضور در بانک مبلغ موردنیاز را به حساب همایش که اطلاعات آن در ادامه ذکر شده است واریز نموده و در فرم ثبت‌نام تصویر فیش بانکی را ارسال نمایید.

شماره حساب: ۲۱۷۷۱۸۰۲۴۱۰۰۲

بانک ملی شعبه دانشگاه صنعتی اصفهان

به نام تمرکز وجوه درآمدهای اختصاصی پژوهشی دانشگاه

 
نحوه‌ی تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال مدارک لازم

برای دسترسی به فرم ثبت‌نام با استفاده از اطلاعات حساب کاربری خود به سایت وارد شده، سپس به بخش «ثبت‌نام» و «فرم ثبت‌نام» مراجعه فرمایید.

ایجاد حساب کاربری
 در صورتی که هنوز در سایت حساب کاربری ایجاد نکرده‌اید، با ورود به بخش «ایجاد حساب کاربری»، اطلاعات خود را ثبت نمایید. به این ترتیب رمز عبور شما به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.
 در صورتی که هنگام ایجاد حساب کاربری با پیغام اين ايميل قبلا ثبت شده است. مواجه شوید، به این معنی است که قبلا اطلاعات شما در سیستم ذخیره شده است. در صورتی که رمز عبور خود را در اختیار ندارید به بخش «آیا کلمه‌ی عبور را فراموش کرده‌اید؟» مراجعه نمایید.
 ورود به سایت
 در صورتی که قبلا در سایت حساب کاربری ایجاد کرده‌اید با استفاده از بخش «ورود» به سایت وارد شوید.
 رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید
  در این صورت با مراجعه به بخش «آیا کلمه‌ی عبور را فراموش کرده‌اید؟» رمز عبور جدید را دریافت نمایید.